Apie mus

Baltas dobilas yra didmeninės ir mažmeninės aukštos kokybės vyno ir kitų alkoholinių gėrimų prekybos įmonė. Šiuo metu savo produktus tiekiame viešbučiams ir restoranams. Mūsų išskirtinių ir kruopščiai atrinktų produktų taip pat galite įsigyti fizinėse prekybos vietose ir elektroninėje parduotuvėje.

Balto dobilo istorija prasidėjo 2016 m. nuo tobulai derančios sintezės: išlavinto skonio ir draugo dovanos – išskirtinio rūšinio vyno iš Austrijos.

Šiandien mes bendradarbiaujame su vynuogių augintojais ir aukštos kokybės gėrimų gamintojais iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Ispanijos ir kitų šalių. Taip pat didžiuojamės savo kompetentinga, ilgametę patirtį turinčia gėrimų profesionalų, rinkodaros ir pardavimų komanda.

Mūsų misija

Įkvėpti kiekvienoje taurėje atrasti naują istoriją ir kurti ją drauge.

Mūsų vizija

Jūsų mintys apie vyną prasideda nuo Balto dobilo.

Mūsų vertybės

Kuriame jaukumą

Kiekvieną pasitinkame kaip svečią ir išlydime kaip draugą.

Dėl mūsų klientų, partnerių ir kolegų esame pasiryžę padaryti daugiau.

Siūlome tik tai, kuo patys mėgaujamės.

Mokomės ir dalinamės

Domimės gėrimų pasaulio naujovėmis ir tendencijomis.

Asortimentą nuolat peržiūrime ir papildome naujovėmis.

Organizuojame mokymus ir degustacijas tiek klientams, tiek ir savo komandai.

Gyvename tvariai

Mąstome ir elgiamės tvariai.

Siūlome biodinaminius, ekologiškus, natūraliuosius alkoholinius gėrimus.

Mums rūpi, kas yra jūsų taurėje.

Kokybė ir išskirtinumas

Siekiame pirkėjui tiekti tik aukštos kokybės produkciją, todėl renkamės Lietuvoje dažnai dar nežinomus, tačiau kokybe ir skoniu išsiskiriančius ir pasaulyje įvertinimų jau sulaukusius mažesnius gamintojus – vyno ir šampano namus bei šeimas. Džiaugiamės būdami šių gamintojų ir jų šalių ambasadoriais Lietuvoje. Asortimentą sudarome pagal šį principą – gėrimas turi susilaukti daugumos mūsų profesionalų simpatijų. Tai reiškia, jog siūlome jums tik tai, ką patys norėtume vartoti.

 

UAB Baltas dobilas pasisako už saikingą ir atsakingą alkoholinių gėrimų vartojimą.  

Profesionali komanda

Artūras Vasilionok

Direktorius / Someljė

Artūras daugiau kaip 10 metų dirba su vynais ir kitais gėrimais. Lietuvos someljė čempionatų finalininkas ir Baltijos someljė čempionatų dalyvis. Jei svarstote koks vynas turėtų būti jūsų lentynoje, šis žmogus gali atsakyti į visus jūsų klausimus.

arturas@baltasdobilas.com

+370 604 96 088

Mindaugas Dzetlauskas

Pardavimų vadovas

Mindaugas maitinimo paslaugų sektoriuje yra jau daugelį metų, iš kurių 9 metus dirbo baruose ir perėjo visas karjeros grandis: nuo barmeno iki direktoriaus. Pardavimų srityje Mindaugas save atrado dar 2013 metais. Dabar, patikėjęs Balto dobilo vizija ir asortimentu, jis tapo neatsiejama komandos dalimi ir puikiai atliepia klientų poreikius.

mindaugas.dzetlauskas@baltasdobilas.com 

+37068366977

Julita Liutikaitė 

Pardavimų vadybininkė

Julitos meilė vyno kultūrai gimė nuvykus į Prancūziją ir ten pabandžius gaminti šampaną. Ši patirtis paskatino domėtis toliau ir atvedė į someljė mokyklą, kurioje ji įgijo praktinių bei teorinių žinių.  Dar prieš tapdama komandos nare, ji buvo ištikima Balto dobilo klientė, tad gerai yra susipažinusi su asortimentu ir gali patarti bei nustebinti pirkėją. Julita 15 metų dirbo restoranų versle, todėl puikiai išmano ir bendravimo su klientais subtilybes.

julita.liutikaite@baltasdobilas.com

+370 66094118

Gintaras Stulgys

Pardavimų vadybininkas

Gintaras yra alkoholinių gėrimų ekspertas su daugiau nei 20 metų patirtimi. Savo karjerą pradėjo „Bennet Distributors“ kompanijoje. Vėliau Gintaras tęsė savo profesinę kelionę įvairiose alkoholinių gėrimų įmonėse, kur ne tik kaupė žinias ir patirtį, bet ir vadovavo Horeca pardavimams. Jis sėkmingai baigė somelje mokyklą, o savo žinių apie vyno bei stipriųjų gėrimų pasaulį gilino keliaudamas bei lankydamasis pas vyndarius ir kitus gamintojus. Gintaras veda mokymus barų ir restoranų personalui bei degustacijas įvairiuose renginiuose.

gintaras.stulgys@baltasdobilas.com

+37063835833

Ramūnas Davicijonas

Parduotuvių vadovas

Ramūnas turi sukaupęs daugiau kaip 8 metus patirties gėrimų kultūros srityje bei 12 metų klientų aptarnavime. Pagrindinis jo tikslas darbe – puikiai aptarnauti klientus viršijant jų lūkesčius. Savo žinias Ramūnas gilina nuolatos dalyvaudamas gėrimų parodose bei įvairiose degustacijose ir mokymuose.

ramunas.davicijonas@baltasdobilas.com

+370 635 35 704

Skaistė Damaškaitė

Parduotuvės konsultantė

Skaistė pardavimų patirties įgavo 3 metus dirbusi antikvariate, tačiau aistra vynui atvedė į Balto dobilo komandą. Lietuvos someljė mokyklos mokinė, savo žinias nuolat gilina ir skirtinguose kursuose, tad puikiai išmano vyną, o taip pat ir šiuolaikines gėrimų pasaulio tendencijas.  Skaistė sako, kad geriausiai save atskleidžia vesdama degustacijas, nes taip apjungia savo meilę vynui ir norą dalintis istorijomis su žmonėmis.

Virgilijus Šumanskas

Parduotuvės konsultantas

Virgilijus jau beveik 20 metų dirba su stipriaisiais gėrimais ir vynais. Patirtį įgavo viename iš pasaulyje aukščiausiai vertinamų viešbučių barų, tad puikiai išmano skirtingų gėrimų ypatumus ir gali pagelbėti, norintiems susikurti savo tobulą asmeninį barą. Profesionalus ir mandagus aptarnavimas – Virgilijaus vizitinė kortelė, tad drąsiai galite kreiptis kilus bet kokiems klausimams.

virgilijus.sumanskas@baltasdobilas.com

Jonas Rakauskas

Pirkimų ir tiekimo vadybininkas

Turėdamas daugiau nei 10 metų patirties klientų aptarnavimo srityje, Jonas puikiai perpranta mūsų parduotuvės klientų poreikius. Dirbdamas Lietuvos ir Kretos restoranuose bei viešbučiuose, jis pasisėmė neįkainojamos unikalios patirties apie maisto ir gėrimų kultūrą. Savo kvalifikaciją Jonas gilino Vyno pažinimo kursuose Lietuvoje bei Šampano akademijoje.

jonas.rakauskas@baltasdobilas.com

+370 640 64 117

 

Dėl komunikacijos ir marketingo projektų ar klausimų, kreiptis: kristina@baltasdobilas.com +37061615418

PLC PANORAMA

Saltoniškių g. 9, Vilnius

+370 633 00900

info@baltasdobilas.com

Business Stadium

Rinktinės g. 5, Vilnius

+370 655 20005

info@baltasdobilas.com

Quadrum Business City

Konstitucijos pr. 21C, Vilnius

+370 640 64117

jonas.rakauskas@baltasdobilas.com