KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Marcel Vezien šampano namai

Pirmieji 19-ojo amžiaus pabaigoje pasodinti šampano namų vynmedžiai išaugo į ketvirtosios Vezien šeimos kartos valdomus visame pasaulyje garsius šampano namus.

Dabartinis vyninės vadovas Jean-Pierre Vezien su didžiausia aistra toliau puoselėja išgaunamus ypatingus skonius ir didžiuojasi vyninėje gaminamu Cuvée. Šis išskirtinis ant grotelių keptų migdolų ir medaus aromatus atskleidžiantis šampanas sukurtas Jean-Pierre prosenelio, šampano namų pradininko, garbei.

logo-champagne-marcel-vezien

Vyndarys dienai

Vyninėje tęsiamos daugiau nei šimtmečio senumo šeimos tradicijos bei aktyviai organizuojamos veiklos, įtraukiančios visus vyno gerbėjus. Čia galima atvykti per patį vynuogių derliaus nuėmimo įkarštį ir patiems prisiliesti prie nuostabaus gėrimo kūrimo procesų – iš arti pamatyti bei susipažinti su vyninėje verdančiu gyvenimu, sužinoti visas vyno pasaulio subtilybes ir bent vienai dienai patiems tapti vyndariais, dieną užbaigiant unikalaus šampano degustacija. Marcel Vezien taip pat organizuojamos ekskursijos po vynuogynus ir vyno šventės, o vyndarys šampano gaminimą laiko menu, su kuriuo nori supažindinti kuo daugiau tuo besidominčių žmonių.

Istorijas pasakojantys gėrimai

Marcel Vezien namuose gaminami 6 rūšių šampanai, menantys ypatingas istorijas ir datas – štai „Effervescence 56” šampanas taip pavadintas šampano namų garbei ir nurodo šių įkūrimo datą (1956 m.) bei atspindi namų stiliaus pagrindą: jame dominuoja Pinot Noir (90%), po kurių seka subtilūs Chardonnay (5%) ir Meunier (5%) vaisiški ir struktūrizuoti vynuogių skonių potėpiai.

 

Vezien šeima savo nuosavybėje turi nedidelį Pinot Blanc vynuogių plotą, kurio vaisiai naudojami „Secret d’Eclaires” šampano gamyboje. Šiam žavingam šampanui naudojama 10% Pinot Blanc vynuogių, kitus 90% sudaro Chardonnay, todėl gėrimas pasižymi turtingu ir egzotišku skoniu, jaučiamomis baltųjų gėlių, mandarinų ir subtiliomis skrebučių užuominomis.

 

„Lumières de l’aube” šampanas pasižymi itin stebinančia kompozicija, kurioje atsispindi Côte des Bar regiono dirvožemio ypatybės. Tai – gebėjimas baltosioms Chardonnay ir Pinot Blanc rūšims puikiai atsiskleisti prieš šampane dominuojančią Pinot Noir (85%) veislę.

Rožinis „Celles que J’aime” (90% baltasis vynas ir 10% raudonasis vynas) šampanas sujungia gaivą ir lengvumą taurėje. Tai – moteriško žavesio įkūnijimas.

 

„Terre D’artistes” (75% Pinot Noir, 25% Chardonnay) šampanas atspindi namų patrauklumą menininkams ir kultūros renginiams. Šis Cuvée tapo prestižiniu, kuomet 1978 m. kartu su jo taure buvo pasitiktas pirmasis Atlanto vandenyną perskridęs oro balionas „Double Eagle II”.

 

Ketvirtoji Vezien šeimos karta ne tik puoselėja ir propaguoja šeimos verslo vertybes, bet ir kviečia praturtinančio vizito vyninėje metu apžvelgti šeimos istorinį ir kultūrinį paveldą, pažinti namų kultūrą bei, žinoma, šampanus.