KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

„Masottina“ – prekinis ženklas, aukščiausiu lygiu pristatantis itališkus vynus

„Masottina“ – tai prekinis ženklas mūsų asortimente, atspindintis tobulą pusiausvyrą tarp patirties, tradicijų ir modernumo. Šio vyno gamyba remiasi inovatyvia, tvaria, atsakinga ir tikslia vynuogininkyste. „Masottina“ vynų tapatybę lemia neblėstanti šeimos aistra, kruopštus darbas ir įmonės gebėjimas visapusiškai išnaudoti aplinkos veiksnius, laikantis gilių vynuogininkystės tradicijų, tvirtai įsišaknijusių vietos bendruomenėje.

Trijų kartų stiprybė

Prekinį ženklą 1946 m. sukūrė Epifanio Dal Bianco. Pasibaigus II pasauliniam karui, šis žmogus buvo vienas pirmųjų, suvokęs didžiulį vyno gamybos potencialą Conegliano vietovėje, esančioje Veneto regione. Jis plėtė pirmąjį šeimos vynuogyną, kiekvienais metais apsodindamas vis naujus kalvotus plotus, kurie šiuo metu driekiasi net per 15 savivaldybių. Vis dėlto reikšmingiausias plėtros etapas įvyko, kai antroji Dal Bianco šeimos karta (Epifanio sūnūs Adriano, Valerio ir Renzo) nusprendė įsilieti į sudėtingą vynuogių perdirbimo pasaulį, gilindami žinias ir ieškodami naujų galimybių. Metams bėgant prie brolių prisijungė ir trečioji šeimos karta – trys Adriano sūnūs. Kiekvienas iš jų specializuojasi skirtingose ​​srityse, o kadangi šeima išties gausi, tai jai suteikia išskirtinį konkurencinį pranašumą, daug įvairių patirčių bei idėjų, leidžiančių įsitvirtinti vidaus ir tarptautinėse rinkose.

 

Regiono identitetas vyno taurėje

Siekiant pažinti „Masottina“, reikia suprasti tą tvirtą ir tikrą ryšį, kuris Dal Bianco šeimą daugiau nei 70 metų sieja su nuostabiais kalvotais Koneljano peizažais, unikaliomis dirvožemio savybėmis, mikroklimatu ir šio regiono simboliniu produktu – vynu. Tai unikali vietovė, kurios kraštovaizdyje „Masottina“ yra giliai įleidęs šaknis. Vyno gamyba Dal Bianco šeimai reiškia regiono dvasios įkūnijimą ir vietinio identiteto įprasminimą.  

 

„Masottina“ gamybos filosofijos pagrindas yra pagarba vietovei ir kruopštus dėmesys detalėms, paremtas pažangiausia gravitacinio srauto vyno darykla, sukurta apsaugoti kiekvienos veislės organoleptines savybes.

 

„Prosecco“ gimtinė

Dal Bianco šeima Conegliano regione dirba 100 ha žemę, beveik 20% šios prestižinės vietos vynuogynų, iš kurių derliaus gamina putojančius ir neputojančius vynus. Siekiant sėkmingo vynuogynų valdymo pagal aukštus „Masottina“ standartus, kasmet reikia net 900 žmogaus darbo valandų vienam hektarui.

 

Dėl savitų dirvožemio fizinių ir cheminių savybių bei kompleksinės geologinės ir klimatinės vietovės prigimties šios žemės sukuria puikias „Prosecco“ gamybos sąlygas. Štai kodėl „Masottina“ yra žinoma kaip vienų geriausių „Prosecco“ gamintojų visoje Italijoje.

 

„Prosecco“ yra perkamiausias itališkas vynas pasaulyje. Toks dominavimas susijęs su jo universalumu – tinkamas tiek įvairiais metų sezonais, tiek derinamas prie įvairių patiekalų.

 

Pagarba aplinkai per pažangias technologijas

Visa „Masottina“ gamybos grandinė, nuo vynuogyno iki stiklo, yra visiškai sutelkta į nuolatinę aplinkos ir gamtos apsaugą. „Masottina“ deda didžiules pastangas, kad vyno gamybos procesas būtų kuo ekologiškesnis, o visos vynuogės perdirbamos taip, kad būtų užtikrintas 100 proc. atsekamumas nuo vynuogyno iki butelio.

 

Požeminės patalpos leidžia lengviau palaikyti tinkamą temperatūrą ir drėgmę, todėl oro kondicionavimo technologijų poreikis sumažėja iki minimumo. Vyno gamybos procese naudojamos aušinimo sistemos yra varomos biomasės energija, išgaunama panaudojant paties vynuogyno atliekas. Maža to, naujai pastatytoje vyninėje įrengta fotovoltinė sistema, kuri patenkina beveik visus gamybos įrenginių energijos poreikius. Ir tai dar ne viskas. Šis prekinis ženklas aktyviai kviečia visas panaudotas medžiagas (stiklą, popierių, kartoną pakavimui, kapsules) rūšiuoti, kurias jis visuomet priima, kad galėtų ir vėl pakartotinai panaudoti.