KategorijosNaujienos

Baltas dobilas švenčia 5-ąjį gimtadienį! 🥳

Šiomis savaitėmis minime 5-ąjį Balto dobilo gimtadienį! ✨ Per 5 metus pažinome ir subūrėme aukštos kokybės gėrimus mėgstančių bei vertinančių klientų bendruomenę, atidarėme tris parduotuves-vyno barus Vilniuje, ragavome tūkstančius vynų, šampanų ir kitų gėrimų, kad galėtume išrinkti ir pasiūlyti Jums naujus rinkoje ir išskirtinius premium klasės produktus, vedėme degustacijas įvairiomis temomis, buvome dalis Jūsų švenčių – nuo mergvakarių iki įmonių vakarėlių, o taip pat susikūrėme savo identitetą – į išskirtinius skonius, klientą ir tvarumą orientuotą prekės ženklą!

Ačiū, kad palaikote mus pirkdami produktus, praleisdami vakarus mūsų vyno baruose (nepaprastai laukiame laikų, kai vyno barai vėl šurmuliuos nuo jūsų kalbų ir taurių dzinksėjimo), sekdami veiklą socialinėje medijoje bei skleisdami Balto dobilo žinutę iš lūpų į lūpas.

 

Kviečiame švęsti drauge!

NUOLAIDOS

Gimtadienio proga, kviečiame pasinaudoti 15% nuolaida vyno aksesuarams, nealkoholiniams gėrimams ir gourmet produktams (aliejams, pagardams).

 

Šventinis pasiūlymas apsiperkant e-parduotuvėje www.baltasdobilas.com galioja su nuolaidos kodu GIMTADIENIS15.

Fizinės parduotuvėse nuolaidos pritaikomos automatiškai.

 

Pasiūlymas galioja iki balandžio 4 d. (imtinai).

ONLINE VIKTORINA | Keliam taurę už žinias

Laura Jums paruošė smagią viktoriną, kuri ne tik padės pasitikrinti savo žinias, bet ir, tikim, suteiks daug naujos įdomios informacijos! Nuo šampano butelių jūros dugne iki Elton John sąsajų su gėrimų pasauliu.

 

Jūsų laukia 3 teminiai turai po 20 klausimų. Vienam klausimui atsakyti bus skiriama 20 sekundžių, o surinktų taškų skaičius priklausys ne tik nuo to ar teisingai atsakysite, bet dar ir kaip greit tai padarysite. Varžybinei dvasiai pakurstyti pažadame ir prizus 😊

 

Viktorina vyks Zoom platformoje, o žaidimą žaisime naudojant Kahoot įrankį. Tam Jums reikės kompiuterio arba planšetės, o rankoje mobilaus telefono. Rekomenduojame Kahoot programėlę atsisiųsti į telefoną ir susikurti paskyrą iš anksto, kad nekiltų papildomų nesklandumų žaidimo metu. Taip pat, galima žaisti tiesiogiai svetainėje https://kahoot.it/.

 

Dalyvių skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis!