KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Čilės vyndarys – Las Niñas

Vyninė įsikūrė 1996 m. Apaltoje, Colchagua slėnyje. Pavadinimas suteiktas įkūrėjų žmonų ir dukrų garbei – „Viña las Niñas“ (liet. Mergaičių vynas). Metams bėgant Las Niñas įsigilino į vietinio terroir ypatybes, kas leido užtikrinti aukščiausios kokybės vynuogių auginimą ir šiuo metu gamina vienus iš nuostabiausių vynų Čilėje. Šiandien Apalta yra vienas prestižiškiausių ir apdovanojimus pelniusių regionų pasaulyje ir nuo 2018 m. yra teisiškai saugoma kilmės vietos nuoroda. 

Ekologija ir Tvarumas
Ši ekologiška vyninė yra tvirtai įsipareigojusi gerinti savo darbuotojų bei bendruomenės gyvenimo kokybę, todėl puoselėja ją supančią aplinką ir rūpinasi biologine įvairove. Ypatingas dėmesys ir priežiūra yra skiriami vynuogynui, dirvožemiui ir visai vyninę supančiai aplinkai. Sąmoningai ribojamas vandens, energijos išteklių bei kuro naudojimas.Pirmieji ekologiški vynai pradėti gaminti 2013 metais, o nuo 2017 metų visi Las Niñas produktai ir vynai turi Ecocert sertifikatą. 
Apaltos Magija
Apalta – vietiniu dialektu reiškia „žemės drebėjimas“. Slėnis savo forma primena nedidelę pasagą. Šiaurėje, rytuose ir vakaruose yra apsaugotas kalvų, siekiančių apie 600 metrų aukštį. Čia pučia švelnus vėjelis nuo Andų kalnų grandinės ir pietinės Ramiojo vandenyno dalies. Tinguiririca upė žymi slėnio pabaigą į pietus nuo Apaltos. Ši upė reguliuoja temperatūrą ir aprūpina drėkinimui reikalingu vandeniu. Dirvožemis iš dalies yra smėlingo molio, bet kitose vietose yra uolinio kalkžemio bei vulkaninio dirvožemio mišinių, vidutinė vasaros temperatūra yra apie 23 °C.