KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

„DE MOYA“ – šeimos tradicijas puoselėjantys vyndariai iš Ispanijos

DE MOYA“ – naujas vardas mūsų asortimente. Tai Valensijos vynuogynų dvelksmas, atskleidžiantis nuostabaus Ispanijos Viduržemio jūros regiono esmę. Čia puoselėjami senieji vynuogynai teikia turtingus, sudėtingus ir įdomius skonius, puikiai derančius prie įvairaus maisto.

Nedidelė vyninė, puoselėjanti šeimos vertybes

„DE MOYA“ yra šeimos vyninė, kurią įkūrė Yves ir Sofie Laurijssensai iš didžiulės aistros maistui, šeimai ir linksmybėms. Aplinkiniai juokauja, kad jeigu kada būtumėte pakviesti vakarienės pas šiuos vyndarius, iškart suprastumėte jų vertybių reikšmę. Patys steigėjai pasakoja, kad jų prekinio ženklo pagrindas yra paremtas šeimos vertybėmis, sunkiu darbu ir tradicijomis.

Šeimos požiūris į vyndarystę daugeliu atžvilgių išsiskiria iš minios. Ji garsėja savo netradiciniu mąstymu ir kūrybingomis idėjomis, kurios pasireiškia visose srityse, pradedant nuo vyno gamybos, baigiant pakuočių dizainu. Sprendimai visuomet būna netikėti, netradiciniai, bet tuo pačiu žavintys savo paprastumu.

„Bobal“ – karalienės titulo verta vynuogių veislė

„Bobal“ yra tarsi visos Utiel-Requena vietovės karalienė. Daugelį amžių tai yra pagrindinė regiono vynuogių veislė, o šiuo metu visoje Ispanijoje ji užima antrą vietą tarp daugiausiai sodinamų raudonųjų vynuogių veislių. „Bobal“ yra žinoma ir tarptautiniu mastu, o jos reikšmė kasmet vis labiau auga.

 

Šios veislės vynmedžiai subrandina vidutinio dydžio uogų kekes ir yra ypač atsparūs sausrai. Jie pasižymi tuo, jog rūgštingumą išlaiko geriau nei bet kuri kita karštame klimate auginama vynuogių veislė, taip suformuodama puikios struktūros, aksomines, šilkines ir šviežias raudonas uogas. Vynai, pagaminti iš vynuogių, kurios auga daugiau nei 700 m virš jūros lygio, pasižymi išties įspūdingomis skoninėmis savybėmis ir aukščiausia kokybe.

 

„DE MOYA“ vynuogynai sirpsta už Valensijos esančiuose kalnuose. Jie įkurdinti mažame žaviame kaimelyje, vadinamame Casas De Moya. Vietovės aukštis svyruoja nuo 800 m iki 950 m, o tai lemia didelį dienos ir nakties temperatūrų skirtumą. Be to, senieji vynmedžiai auginami smėlingame dirvožemyje, kuriame gausu akmenukų. Visos šios gamtinės sąlygos sukuria mažą, tačiau labai aukštos kokybės derlių. Iš šių vynuogių „DE MOYA“ šeima gamina raudonuosius vynus „Sofia“, „Maria“, „Justina“.

Karštį dievinanti „Monastrell“ veislė

„Monastrell“ (dar žinomos kaip „Mourvèdre“) vynuogių veislės gimtinė yra Ispanija. Ji yra ketvirtoje vietoje pagal šalyje pasodinamų raudonųjų vynuogių skaičių. Tai lėtai nokstanti veislė, o jai subręsti reikalingas karštas klimatas. Ant šakelių formuojasi tvirtos uogų kekės, kurias reikia gerai vėdinti, siekiant išvengti puvimo.

 

„DE MOYA“  vynuogynai, kuriuose klesti „Monastrell“ veislė, įsikūrę Alikantės regione, 150 km į pietus nuo Valensijos. Iš jų pagaminti vynai yra duoklė Alikantės provincijai, įamžinanti regiono saulėtumą, fiestas ir čia gyvenančių žmonių linksmą būdą. Iš šių vynuogių gaminamas raudonasis vynas „Julia“ ir „Gloria“.

Žaismingoji „Merseguera“ baltųjų vynų veislė

„DE MOYA“  šeima teigia, kad būtent „Merseguera“ veislės žavesys jų verslui suteikia įdomių spalvų. Iš šių vynuogių gaminami šviežūs ir subtilūs baltieji vynai. Jie yra vertinami dėl puikių skoninių savybių, subalansuoto rūgštingumo ir malonaus poskonio. „Merseguera“ vynmedžiai auga 1,050 m aukštyje virš jūros lygio, Valensijos Alto Turia regione, o iš jų sunokinamų vynuogių šeima gamina „Diego“ ir „Tibo“ vynus.