KategorijosNaujienos

“Įmesk kamštį – pasodink medį” | Aukciono renginys

Su dideliu malonumu norime jus pakviesti į jau metus trunkančio socialinio projekto "Įmesk kamštį - pasodink medį" labdaros aukcioną. 

 

Aukciono metu bus pristatomi ir parduodami meniniai darbai, pagaminti iš vyno ir šampano kamščių, o visi surinkti pinigai bus paaukoti organizacijai Quercus, kuri už šias lėšas pasodins kamštinius ąžuoliukus Portugalijoje.

“Siekiame savo veiklą vystyti atsakingai ir parodyti, kad bet kuris verslas gali rasti savo srityje nišą, kaip veikti tvariai. Organizuojame šią kampaniją siekdami atkreipti dėmesį į atsakingą gamtos išteklių vartojimą ir tvarią gyvenseną.

O dideli pokyčiai prasideda nuo mažų veiksmų.”

– Loreta Dainytė, Balto dobilo direktorė

Aukciono metu turėsite galimybę įsigyti ne tik šiuos, bet ir daugiau mažesnės apimties darbų, pagamintų iš surinktų kamščių. 

Taip pat visi norintys paaukoti medžių pasodinimui, galės tai padaryti jiems patogiu būdu iš anksto arba renginio metu.

Daugiau informacijos apie projektą SKAITYKITE ČIA. 

Šventišką nuotaiką renginio metu kurs grupė TEKA

Du dalykai, kuriuos jums reikia žinoti apie grupę TEKA – tai aksominis Paulinos balsas ir sprogstanti vaikinų energija. Visiems puikiai žinomos dainos, visų laikų geriausios roko baladės – nuo Coldplay iki Chris Isaak ir nuo Andriaus Mamontovo iki Aktorių Trio. Atlikėjai kuria jaukią atmosferą muzika, kuri padarys šį rudens vakarą nepamirštamą ir nepakartojamą!

mapp
Calendar-

Baltas dobilas vyno bare, Rinktinės g. 5, Vilnius

Spalio 14 d. 19:00