KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

„Jodhpur“ – džinas, įkvėptas Indijos skonių ir spalvų

Džino „Jodhpur Gin“ įkvėpimo šaltinis slypi Džodpuro mieste, dar kitaip žinomame „Mėlynuoju miestu“. Jis įsikūręs šiaurės vakarų Indijoje, o jį kerta garsusis prieskonių kelias. 2011 m. „Jodhpur London Dry Gin“ laimėjo aukso medalį San Franciske vykusiame renginyje „World Spirits Competition“ ir sidabro medalį konkurse „International Wine and Spirit Competition“.

Mėlynas įkvėpimas

Džodpuras yra antras pagal dydį Radžastano valstijos miestas. Nuo seno jis pelnėsi iš klestinčios prekybos opiumu, variu, šilku, sandalmedžiu, datulėmis ir kitomis prekėmis. Tačiau tai taip pat ir populiari turistų lankoma vieta, kurioje daug rūmų, fortų ir šventyklų. Išskirtinumo miestui suteikia mėlynos spalvos namai. Žvelgiant iš forto, nuo kurio atsiveria didinga panorama, šie namai susilieja į visumą ir atrodo tarsi jūra. Anksčiau mėlyna danga buvo naudojama nurodant, kad tame name gyvena brahmanas (Indijos kastų sistemos kunigas), tačiau laikui bėgant ir kitų gyventojų namai nusidažė mėlynai. Sakoma, kad ši spalva veikia kaip repelentas prieš įkyrius vabzdžius, kurių čia netrūksta. Būtent šis mėlynumas ir įkvėpė „Jodhpur Gin“ gamintojus sukurti karališkos mėlynos spalvos pakuotę, kuri puošia „Jodhpur London Dry Gin“.

„Jodhpur London Dry Gin“ gaminamas seniausioje Anglijos distilerijoje iš kruopščiai parinktų grūdų ir 13 augalų, tarp kurių yra kadagio uogos, kalendra, kartusis migdolas, saldymedžio šaknis, kmynai, juodasis kardamonas, imbieras, apelsino, greipfruto, citrinos žievelės ir kiti. Dalis jų kilę iš Indijos. Bendras derinys gėrimui suteikia kartaus, šviežio ir saldaus skonių mišinį, prieskoninį ir citrusinių vaisių aromatą. Gaminant džiną iš viso atliekamos keturios distiliacijos, o paskutiniosios metu pridedama citrusinių vaisių, kurie gėrimui suteikia būdingą charakterį ir paverčia jį aukščiausios kokybės džinu.

„Jodhpur Spicy“ – tai pirmasis rinkoje aštrus džinas. Čili pipirai, žalioji paprika, juodasis ir baltasis pipiras, kuminas – tai prieskoniai, suteikiantys aštrumo, šiltumo pojūčius. Gėrimas  intensyvaus aromato.

 

„Jodhpur Mandore“ džinas yra įkvėptas Mandoro sodų. Jame atsiskleidžia vietinių Indijos citrusinių vaisių, tokių kaip karčiojo apelsino, kalamondino, citrono (dar vadinamo Budos ranka), skoniai. Tai sausas, elegantiško ir gaivaus skonio, vidutinio intensyvumo  gėrimas. Jaučiamos laukinių uogų natos ir citrusinių vaisių aromatas.

 

„Jodhpur reserve“ dvejus metus yra brandinamas ąžuolinėse statinėse, kuriose kadaise buvo laikomas brendis. Šis gėrimas maceruojamas su vanile ir skrudinta kakava. Galiausiai gaunamas unikalus džinas, kuriame distiliavimo menas derinamas su brandinimo kantrybe. Tai aromatingas, sudėtingo skonio džinas su vanilės, džiovintų vaisių ir medienos natomis.