KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Šampanas „Palmer & Co“ – prancūziškos elegancijos etalonas

„Palmer & Co“ gyvuoja jau daugiau kaip 70 metų. Įmonę 1947 m. pradėjo net septynios vynuogių augintojų šeimos, nusprendusios kartu vystyti Šampanės regiono tradicijas. Pradininkai siekė sukurti šampano namus, atpažįstamus dėl gėrimuose vyraujančios harmonijos ir pusiausvyros. Iki pat šių dienų prekinis ženklas įkūnija tikrą, natūralią ir ilgaamžę prancūzišką eleganciją.

Tvarumas kiekviename gamybos etape

„Palmer & Co“ jaučia pareigą ir atsakomybę gaminti vyną tausojant aplinką ir išsaugant vynuogių vientisumą. Tvarus auginimas atsispindi išsamiai sudėliotame ir daug jėgų reikalaujančiame veiksmų plane: pradedant nuo dirvožemio ir vynmedžių mitybos, dirvožemio priežiūros, vynmedžių apdorojimo, baigiant tvaria vynuogynų apsauga ir atliekų tvarkymu.

 

„Solera“ sistema šampano gamyboje

„Palmer & Co“ yra vienas iš nedaugelio šampano namų, pritaikęs garsiąją „Solera“ vyndarystės techniką. Tai brandinimo procesas, kurio galutinis rezultatas yra skirtingo amžių vynų derinys. Sistema atnaujinama kiekvienais metais, papildant ją naujausio derliaus vynais. Pagal „Solera“ principą, senas vynas tarsi ugdo jauną, o jaunas suteikia energijos senam. Atrodo paprasta, tačiau reikia itin didelio tikslumo, norint pasiekti geriausią rezultatą. „Palmer & Co“ prekinis ženklas „Solera“ sistemą taiko jau daugiau nei 35 metus.

 

Laikas – svarbus šampano ingredientas

„Palmer & Co“ kokybė visų pirma grindžiama laiku, kuris yra būtinas prekinio ženklo stiliaus ingredientas. Šie šampanai daugelį metų kontaktuoja su mielių nuosėdomis. Lėtas senėjimas suteikia rafinuotumo ir aromatinio sudėtingumo. Įprasti šampanai brandinami mažiausiai trejus metus, išlaikytieji – nuo šešerių iki aštuonerių metų, o kai kurie buteliai net dešimt ar daugiau metų. Visas procesas vyksta rūsiuose, įsikūrusiuose 18 metrų po žeme.

Gausiai apdovanotas šampanas

„Palmer & Co“ šampanas – tai gamtos ir žmogaus bendras kūrinys. Skirtingos veislės bei skirtingo amžiaus vynai maišomi tol, kol gaunamas tobulas balansas. Gamybai naudojamos „Chardonnay“, „Pinot Noir“, „Pinot Meunier“ vynuogių veislės.

 

Šio šampano stilius pasižymi elegancija ir pusiausvyra, kuriame meniškai dera tikslumas ir harmonija. Tad nieko nuostabaus, kad gamintojų atsidavimas itin vertinamas visame pasaulyje. Prekinio ženklo šampanai yra pelnę daugybę tarptautinių įvertinimų, tarp kurių galima matyti visų spalvų medalių tokiuose apdovanojimuose kaip „Champagne & Sparkling Wine World Championships“, „The Drink Business Awards“, „Decanter World Wine Awards“, „International Wine & Spirits Competition“.