KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Mėnesio prekės ženklas – Jodhpur Gin

 

 

Nors Baltas dobilas daugiau orientuojasi į vynų kategoriją, tačiau savo krepšelyje turime ir kruopščiai atrinktą stipriųjų gėrimų liniją, kurios priešakyje vieni pirmųjų mūsų partnerių Jodhpur Gin prekės ženklas.

Šis džinas pagamintas seniausioje ir vis dar veikiančioje distilerijoje visoje Anglijoje (veikia nuo 1761 m.), o įkvėpimo semiasi iš Jodhpur miesto, esančio šiaurės vakarų Indijoje, išsiskiriančio mėlynos kaip vandenynas spalvos dominavimu miesto architektūroje, kuris padarė įtaką ir Jodphur prekės ženklui, save identifikuojančiam su mėlyna spalva.

Įtaką Jodhpur džinams padarė ir pati Indija – didi savo skonių ir kvapų pasirinkimu. Gėrimai distiliuoti tradiciniu London Dry Gin metodu, o visą distiliavimo procesą sudaro net keturi skirtingi etapai (įprastai džinas distiliuojamas 2 kartus), kurie sukuria pridėtinę kokybinę vertę gėrimui. Jodhpur džinams pagaminti naudojamas rinktinis alkoholis iš grūdų ir kruopščiai atrinktas 13 kvapiųjų augalų derinys.

Kadangi džinas dažniausiai geriamas kaip kokteilis, o gin&tonic yra pasaulio klasika, tad šiuo receptu dalintis nereikia, tačiau mūsų stipriųjų gėrimų ekspertė Laura rekomenduoja nenustoti eksperimentuoti ir ieškoti geriausių kombinacijų naudojant skirtingus tonikus bei vaisius.