KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Mėnesio prekės ženklas – Pago de Tharsys

 

Pago de Tharsys – ilgametis Balto dobilo partneris, dėl savo produktų kokybės ir kainos santykio nusipelnęs ne tik mūsų, bet ir daugumos klientų simpatijų. 12 hektarų valdomas vynuogynų plotas yra įsikūręs Ispanijoje, Valensijos regione.

Šio Ispanijos regiono vynas buvo nuo seno itin vertinamas pasaulyje, dažnai stovėdavo ant svarbių žmonių pietų stalo, o taip pat minimas net garsiajame A. Diumos kūrinyje „Grafas Montekristas“ (XIXa.). Tačiau po to kai bene visą Europą nusiaubė filoksera, šią reputaciją reikėjo gintis per naują. Ilgą laiką Valensijos vyno gamintojai orientavosi labiau į kiekybę nei kokybę, ir tik paskutiniu metu šio regiono gėrimų kokybė ir pripažinimas tarp vyno mėgėjų pradėjo stipriai augti, o prie to žymiai prisidėjo ir Garcia bei Suria – Pago de Tharsys vyninės šemininkai.
Ši vyninė orientuojasi į gėrimo kokybę, derindami ją su tvarios vynininkystės principais, subalansuotu tradicinių gamybos metodų bei inovatyvių technologijų taikymu. Vyninė savo stilių kuria ir per vynuoges, t.y. didžioji dalis vyno produkcijos pagaminta tik iš vietinių vynuogių rūšių, kurių priešakyje – raudonoji Bobal vynuogė.Vyninė taip pat yra ir pripažinta Cavos (ispaniško putojančio vyno) gamintoja. Savininkas Vicente Garcia dažnai laikomas Valensijos Cavos krikštatėviu. Pago de Tharsys Cava vynai yra puikiai žinomi ne tik Ispanijoje, bet ir Lietuvoje, kur Dominio de Requena Brut Cava vynas jau ilgą laiką neužleidžia pirmosios vietos pardavimuose tarp viso mūsų asortimento pasirinkimo.Mūsų krepšelyje galite rasti Pago de Tharsys putojančių bei ramiųjų vynų ir likerių.