KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Mėnesio prekės ženklas – House of McCallum

 

 

Rudenį pasitinkame su nauju prekiniu ženklu mūsų lentynose – tai yra House of McCallum distilerija, kurios spalvingumas ir skoniai puikiai dera su mūsų laukiančio rudens spalvomis.Distilerijos priešakyje Malt Master Antony McCallum, kurio 24 metų patirtis viskio industrijoje leido sukurti įspūdingą ir dėmesio vertą „Art of Whisky“ kolekciją.

Šie riboto leidimo viskiai gaminami kraftiniu būdu, nedidelėse statinėse, išlaikant natūralią spalvą ir nenaudojant šaltosios filtracijos, kas lemia gausesnę viskio skonio paletę. Beveik visa gėrimų linija yra 43,5% stiprumo – tai gamintojo pasirinkimas, kuris, pasak jo, atskleidžia geriausią skonio balansą, o pusės laipsnio galūnė yra vadinamasis gamintojo „parašas“, susijęs su jo senos kilmingos McCallum giminės istorija.
Šie viskiai išsiskiria ne tik gėrimo kokybe, bet ir vizualiniu pateikimu. Tiek dailę, tiek viskio gamybą Antony McCallum laiko dvejomis skirtingomis imponuojančiomis meno šakomis, todėl jam gimė idėja šias meno sritis apjungti į vieną, t.y. apipavidalinti butelius Škotijos dailininkų darbais. Skirtingi gėrimai – skirtingi menininkai, ir per juos papasakota istorija tiek apie menininką ir jo kūrinį, tiek apie paties gėrimo charakterį.Lai ši meninė ir skoninė kompozicija tampa Jūsų rudens atradimu 🙂