KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Vyndarys Ponte da Barca

Ponte de Barca – ne tik vyninė, tačiau ir unikalus kultūrinis, 1963 metais įkurtas vyno dvaras šiaurės vakarų Portugalijoje. 1968 m. pradėjusi vyno gamybą ir pardavinėjimą Portugalijoje, savo veiklą greitai pradėjo plėsti į kitas eksporto rinkas, tokias kaip: Japonija, Brazilija, JAV, Vokietija ir kt.

 

 

Kilmė – svarbu

Daugiau kaip 1 200 hektarų teritorijoje įkurta vyninė plyti Lima, Vade ir Vez upių slėniuose, pasižyminčiuose itin derlinga granitinės kilmės dirva bei menančiuose daugiau kaip 20-ies amžių vyndarystės tradicijas. Vyno darykla vadovaujasi principu kilmė svarbu, tad vyninėje visi vynai gaminami iš vietoje užaugintų vynuogių, kurių pagrindinės: Sauvignon Blanc, Alvarinho, Arinto, Loureiro ir Vinhão.

Vynuogių derlius yra nurenkamas rankomis, šios toliau apdorojamos bei naudojamos baltųjų, rožinių bei putojančių vynų gamybai. Vynai yra vidutinio alkoholio ir silpnos rūgšties. Minėtų subregionų vynuogės, naudojamos gaminant vynus, pasižymi jaunatviškomis, aromatingomis, lengvomis ir gaiviomis savybėmis. Gaivūs vynai yra ne tik skanūs ir kokybiški, tačiau turi ir platų gastronominį universalumą.

Vinho Verde regionas

Siekdama neatsilikti nuo naujų rinkos tendencijų, vyno darykla pastaruosius metus diegia moderniąsias technologijas, kurios, kartu su tradiciniais metodais leidžia garantuoti gaminių kokybę ir autentiškumą.

Dauguma vyndario vynų dėl aukštos kokybės ir nepaprasto, unikalaus skonio yra pelnę kelis nacionalinio ir tarptautinio lygmens apdovanojimus. Tai – vyndario ir natūralios aplinkos sintezės rezultatas – natūralus vaisių skonis ir intensyvus aromatas atspindi išskirtinę regiono kokybę.

Siekdamas užsitikrinti savo, kaip vieno iš pagrindinių žaidėjų Vinho Verde regione, pozicijas, vyndarys 2008 m. įkūrė įvairių DOC Vinhos Verdes vynų gamyba, prekyba ir rinkodara besirūpinančią holdingo bendrovę Viniverde.

Šios partnerystės kūrimas apima partnerių norą sustiprinti savo prekių ženklų pozicijas vidaus rinkoje, didinti eksportą į aukštu potencialu pasižyminčias rinkas, siekiančias Vinhos Verdes regiono vynų dėl unikalių savybių pasaulio vyno arenoje. Vyninės produktų portfelis atpažįstamas kontroliuojamu Vinho Verde kilmės vietovės pavadinimu.