KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Vyndarys Weingut Karl Schaefer

Weingut Karl Schaefer yra viena žinomiausių vyninių Vokietijoje Pfalco regione. Vyno daryklos istorija prasidėjo dar 1843 metais ir suklestėjo vadovaujant Karl Schaefer, o šiandien ją valdo Job ir Nana von Nell – šeštoji šeimos karta. Karl Schaefer yra tradicinis vyndarys, tačiau siekia, kad jų gaminami produktai patiktų ir jaunajai kartai, todėl čia dirba didelė jaunų ir atsidavusių žmonių komanda su itin jaunu ir perspektyviu Cellar Master (pagrindiniu vyndariu) priešakyje.

Karl Schaefer jau daugiau nei šimtą metų yra „Prädikat vyno gaminių asociacijos“ (VDP) nariai, atsidavę ekologinei vynuogininkystei, save laikantys tarpininku tarp gamtos ir klientų. 18-oje hektarų vynuogynų plote, įsikūrusiame ant stačių terasinių šlaitų, daugiausia auginama Riesling vynuogės, kurios renkamos rankomis. Vynas čia gaminamas laikantis ekologinės gamybos principų, brandinami senose ąžuolo statinėse be komercinių mielių atmainų ar kitų triukų.

Karl Schaefer vynai yra kilę iš geriausių skirtingų Pfalz regiono dirvožemių. Todėl vyndario Riesling vynai puikiai atspindi, kaip skirtingi dirvožemio tipai gali paveikti tos pačios vynuogės savybes ir galutinį produktą – vyną.

„Kiekvienas mūsų komandos narys praturtina transformacijos procesą, kurio metu vynuogės paverčiamos skoniu, atspindinčiu mūsų vyno gamybos vietovių unikalumą.“