KategorijosAtstovaujami prekės ženklai Naujienos

Meilės žemės ūkiui virsmas į unikalų vynuogyną autentiškos gamtos apsuptyje – vyndarys Bodegas Balmoral

Viskas prasidėjo nuo vyndario Atilano García, kurio aistra vynininkystei buvo perduota dviems sūnums ir šiems atradus tobulą vietą savo vynuogynui. Tai – 1050 metrų virš jūros lygio įkurdintas dvaras gamtos apsuptyje.

 

Gamtos ir vyndario dermė

Tarp kalnų ir gryno oro, Albasetės regione, Ispanijoje, plyti vynuogynai, esantys 92 km nuo Viduržemio jūros. 1050 metrų aukštis virš jūros lygio suteikia didelę šiluminę amplitudę, todėl, anot vyndario, tai yra unikali vieta auginti pagrindines geriausio šampano vynuoges, tokias kaip Chardonnay ir Pinot Noir.

Pati iš savęs turtinga vyninės gamtinė aplinka leidžia užauginti puikios kokybės vynuoges: vėsios vasaros bei temperatūrų skirtumas tarp nakties ir dienos suteikia ypatingas charakterio savybes, tačiau yra ir daugybė kitų faktorių, kuriuos, siekdamas geriausio derliaus ir galutinių gaminių, kontroliuoja ir atlieka pats vyndarys.

Tvarią vynuogininkystę kultivuojantis vyndarys vyno gamybai naudoja tik gryniausią misą. Brandinimo procesai vykdomi pasitelkiant jau daugelį metų naudojamą išskirtinį statinių rinkinį – nuo mažų prancūziško ir amerikietiško ąžuolo statinių iki didelių kubilų – šie įrankiai leidžia sukurti įvairių charakteristikų Bodegas Balmoral unikalumą patvirtinančius vynus.

Vyndario gaminiai visuomet buvo mėgiami, bet dar didesnio dėmesio ir pripažinimo sulaukė pradėjus bendradarbiauti su geriausiuose šampano namuose dirbusiu, žinomu prancūzų enologu, biodinaminės vynininkystės žinovu,  Hervé Jestin.

Vynuogynų klestėjimas

Bodegas Balmoral labiausiai didžiuojamasi savo vynuogynais, plytinčiais 115 hektarų plote. Ištisus metus auginamus ir prižiūrimus taikant tvarius vynininkystės metodus ir gerbiant vietovės biologinę įvairovę. Šiuose vynuogių soduose klęsti tokios vynuogių veislės kaip: Chardonnay, Pinot Noir, Macabeo, Merlot, Tempranillo, Syrah ir Cabernet Sauvignon.

Atpažįstamumas

Bodegas Balmoral vynai išgarsėjo daugiau kaip 30 šalių, vyninė 2018 metais ekspertų pripažinta geriausia metų vyno darykla tarp daugiau nei 4000 vyninių Ispanijoje. Sunkus vyndarių darbas ir žinios įvertinti ir daugybe kitų apdovanojimų.

Tarp pagrindinių Bodegas Balmoral vertybių rikiuojasi pagarba aplinkai, ekologiškų metodų naudojimas vynuogyne, aukštų standartų laikymasis, tobulumo siekis ir, žinoma, nenuilstamas visos šeimos darbas, vardan vyninės auginimo ir produkcijos tobulinimo.