KategorijosAtstovaujami prekės ženklai

Mėnesio prekės ženklas – Pierre Gimonnet & Fils

Gimonnet šeimos ir šampano istorija prasidėjo dar 1750 m. nuo vynuogių auginimo ir pardavimo šampano gamintojams. Šios sąsajos stiprėjo iki šių dienų, o šiandien šampano namai Pierre Gimonnet & Fils jau yra atpažįstami visame pasaulyje.
 
Pierre Gimonnet & Fils vynuogynai išsidėstę vakarinėje Šampanės dalyje – Cote des Blancs regione. Regiono gamtinės (ypač dirvožemio) sąlygos yra palankiausios auginti Chardonnay veislės vynuoges, todėl nenuostabu, kad šampano namų „arkliukas“ ir yra „Blanc de Blancs“ stiliaus šampanas (tai šampanas, kuris pagamintas tik iš Chardonnay vynuogės), o jų prekės ženklas asocijuojasi su aukščiausio lygio Chardonnay. Ši vynuogių veislė minėtame regione pasižymi rafinuotumu, elegancija, lengvumu ir gaivumu.
Vyndario vynuogynų plotai išsidėstę skirtinguose Šampanės-Cote des Blancs kaimeliuose (didžioji dalis jų priskiriami aukščiausios kokybės kategorijos kaimeliams – Grand Cru). Komanda didžiuojasi, kad visas vynuoges jie užsiaugina patys savomis rankomis. Nors Šampanėje ir labai populiari vynuogių augintojų ir šampano gamintojų partnerystė.Pierre Gimonnet šampano namai vadovaujasi trimis pagrindinėmis nuostatomis:1) Šampane turi atsiskleisti jo kilmė (regionas, vynuogių rūšys, terroir);2) Šampanas sukurtas malonumui;3) Šampanas turi būti tinkamas gėrimas brandai (paruoštas ragauti dabar, bet turintis perspektyvą bręsti).Šių metų derlius visam Šampanės regionui yra pakankamai sėkmingas vynuogių kokybės prasme – tuo džiaugiasi ir Pierre Gimonnet šampano namų komanda. Šie metai jiems ypatingi ir tuo, kad pavyko užauginti derlių nenaudojant visiškai jokių herbicidų. Tad mes džiaugiamės už juos taip pat ir su nekantrumu laukiame, kada 2020 derlius pasieks ir Lietuvą.